Görünmez Güç

Yazılım

Uygulama veya sistem yazılımları gibi her çeşit yazılım programlayabilme kabiliyetimizden dolayı tüm sektörlere yönelik spesifik yazılımlar geliştirilebilmektedir. Siz sadece ihtiyaçlarınızı anlatın, biz programlamak için buradayız.

Sanayide Dijitalleşme

Otomasyon

Üretim sahalarından kalite kontrol proseslerine kadar her sektöre yönelik spesifik otomasyon yazılımları geliştirilmektedir. Sanayide, dijital dünyaya adım atarak üretim süreçlerini daha verimli hale getirmek isterseniz biz buradayız.

Mikro Evren

Elektronik

Çıplak gözle zor görülebilecek kadar küçük bir çip belki de ihtiyaçlarınızı çözebilecek olan büyük bir fırsattır. Özel gömülü sistem çözümlerimiz ve sensör teknolojilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeliğe Narin Dokunuşlar

Mekanik

Üç boyutlu yazıcılarda üretilebilen özel tasarım minimal parçalardan; binden fazla parçaya sahip karmaşık makinelere ve üretim hatlarına kadar her ürüne yönelik tasarım ve üretim hizmetleri verilmektedir.

RGB: (0,0,0) & (0,0,255)

Ajans

Ajans hizmeti altında size yardımcı olabileceğimiz konular:
Logo, katalog, afiş, arayüz tasarımları, web site, kurumsal kimlik, dijital pazarlama ve tanıtım videoları.

Spin-off

Medikal

Medikal robotik ve rehabilitasyon alanlarında patentli ürünler geliştiren teknoloji şirketimizi aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.